Ciao:)))

Už se snad pomalinku blíží krásné jarní dny a já se vracím se svými zážitky k vám. Trošku jsem se odmlčela, ale to jen proto, abych věnovala pozornost novinkám:)))

Objevila jsem pro vás krásnou, jednoduchou, ležérní značku z Dánska. Parta mladých sympatických kreativců zachránila moji drobnou utopii v letošní trendy a zavála mě tak do krásné a velkolepé Paříže, kde se v prvním březnového týdnu konal fashion week, kde několik věhlasných módních značek prezentuje kolekce pro podzim a zimu tohoto roku.

Možná jste této akce znalejší než já, ale já si představovala uzavřenou akci, přehlídky...je a bylo tomu tak, zejména u velkých brandů jako je např. Louis Vuitton, ale co jsem netušila, že se tato fashion akce koná i v úplném centru metropole v jednotlivých showroomech a to mne přímo uchvátilo!!!!

Malé úzké uličky zaplněné originálními byť neznámými brandy, obklopené tuctem odvážně oděných manažerů a zaměstnanců. Zkrátka neuvěřitelná inspirace na každém kroku. Mnohokrát je více než jisté, že tu či onu značku míti v prodejně netoužíte, ale i tak se ohlédnete a uvědomíte si....jak mooooc svoji práci milujete!!!!

Toužím uspokojit své i vaše potřeby a neustále naplňovat prodejnu skvělými módními kousky, ale tohle cestování, poznávání a neutuchající možnost inspirace je již jen třešnička na dortu.

Novou značku jsem získala a spokojeně se svým partnerem, který mne již po několikáté doprovázel, vydala do hlučné, energické, sluncem zalité a turisty nabité Paříže na sklenku dobrého vína.....a také pro další inspiraci:)))

Doufám, že i vás potěšíme a další trendy brand ozdobí brzy i vaše šatníky, můj už ano a stojí to opravdu za test!!!

A ještě něco!!! V letadle jsem listovala mnoha módními časopisy a moji pozornost si získal velmi milý článek o herečce Kate Winslet. Zmínila své frustrace z mládí ohledně své tloušťky, které ji pomohl překonat přítel Leonardo DiCaprio jednou pro vždy, když ji ujistil, že pokud ji ještě někdy v životě někdo insultuje ohledně jejich proporcí, má si uvědomit, jak je báječná!!!! A Kate dodává, pokud nejste spokojeni s tím kdo jste, tak jste pěkně v prdeli!!!!

A to mi přijde více než výstižné!!!!

Vaše Lenka:)))