Ciao:)))
Jsme tu tentokrát s Gábi obě a rády bychom vám osvětlily naši spolupráci a hodně kritizovaný outfit The end:)))
 
Lenka:
"Gabrielko, řekneš nám k tomu pár slov??? Výběr a naše dohoda zněla jinak, viď??? Ale tvoje volba měla příběh...."
 
Gabriela:
"Ano. Mám ráda příběhy a často si je v hlavě sama vytvářím. Příběh tolik mediálně diskutovaných šatů má celkem vtipnou pointu. S Tebou jsem se o šatech radila, ale utajila jsem Ti, na jakou příležitost si je chci vzít. Původně jsem v nich totiž chtěla jít na přehlídku Tatiany Kovaříkové do Slovanského domu, na kterou jsem nakonec šla v úžasných šatech španělského návrháře Alfreda Vilallby (vidíš a o těch nikdo nepsal...Nooo, protože byly přenádherný a o hezkých věcech media píší velmi nerada...druhý den jsem se rozhodovala v čem jít na premiéru Fantoma opery, kam jsem vzala svého kolegu ze Snídaně s Novou. Neměl ale v Praze oblek a půjčil si jen sako k džínám od kolegy Raye Korantenga. Věděla jsem, že když Petr nebude v obleku, nemůžu si já vzít elegantní šaty. Zvolila jsem tedy ty s názvem The end...úplně špatně na takovou událost, ale ke kolegovi Petrovi a jeho outfitu hodící se.
Schytala jsem to mediálně pěkně...dokonce jsem myslím vyhrála soutěž o nejhůře oblečenou osobnost na premiéře...Upřímně...viděla jsem tam daleko horší...ale moje osoba vždy píšící novináře nějakým způsobem provokuje. Jsem tomu na jedné straně ráda, protože je to důkaz jejich zájmu. Horší by bylo být šedou myší, která nikoho nezajímá, nikoho neprovokuje, nikoho neinspiruje. Můj kolega Petr říkal, že se mi tam všichni dívají na nohy, protože šaty byly opravdu pod zadek:) V mediích jsem se dočetla, že se tam po mně všichni otáčeli...protože jsem měla tak otřesný outfit.. Petrův postřeh je myslím ale pravdivější:) Důležitý je prostě zaujmout...a hlavně...cítit se dobře. Premiéra trvala skoro čtyři hodiny a představa, že tam sedím v nějaké róbě byla šílená...i přesto se Františkovi Janečkovi při první příležitosti omluvím za tento hrubý přestupek. Možná bych si to u něho v divadle mohla nějakým způsobem odpracovat...třeba jako nápověda nebo uvaděčka:) Jít totiž na premiéru a mít na prsou název The end je opravdu drzost.
 
Lenka:
Souhlasím s Gábi, vůbec ne v tom, jaký zvolila outfit, ale jakým způsobem si ho dokáže obhájit, jít se svoji kůži na trh, respektuji absolutně originalitu, když má svoje opodstatnění. Říkám vždy i svým klientkám, mohu vám doporučit, mohu vás vést, ale rozhodnutí a krok do ulic již děláte samy za sebe. :))) Takže ženy, žádný stres, berte i módu s humorem a obouvejte i oblékejte to, co vám sluší, to co vám sedí, tak dlouho, dokud to okolí reflektuje, tak víte, že budíte pozornost, to je fajn, ne????
 
Ciao příště.....:))))